Przejdź do głównej zawartości

Ubongo lines

 

     Gry logiczne nie tylko zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie, ale także rozwijają koncetrację, zdolności logicznego myślenia i wyobraźnię przestrzenną.

     Ubongo jest światowym bestsellerem gier logicznych, wydanym w wielu krajach na świecie. Doczekało się już kilku różnych wariantów, a teraz chciałam Wam pokazać jego najnowszą odsłonę Ubongo Lines.     W Ubongo Lines każdy gracz dostaje zestaw 8 różnych klocków w swoim kolorze. Na początku każdej rundy gracze odkrywają nową kartę, po czym muszą ułożyć z odpowiednich klocków figurę wskazaną przez kartę w taki sposób, by zapełnione zostały dokładnie dwie warstwy. Gracz, który ułoży ją jako pierwszy, woła Ubongo! i obraca klepsydrę, a pozostali gracze mają minutę na ułożenie swoich klocków. Za ułożone figury gracze otrzymują klejnoty. Wygrywa gracz, który po 9 rundach zbierze najcenniejsze klejnoty.      Gra w Ubongo Lines z pewnością długo się nam nie znudzi. Do wykonania są w sumie 324 zadania, na 4 poziomach trudności. Grając z dziećmi można na początku rozgrywki ustalić na przykład, że dzieci grają na pierwszym poziomie, a rodzice na trzecim lub czwartym, dzięki czeku partia będzie wyrównana i sprawi dużo przyjemność całej rodzinie.      Dziękujemy wydawnictwu Egmont za przekazanie gry do recenzji.


Komentarze

  1. Ja uważam że obecnie najlepszą i sprawdzoną wróżką w polsce jest Alicja
    wróżbę online można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie wróżka online
    Wykonuje również rytualy miłosne, naprawe zwiazku i powrót osoby na której nam zależy.
    Ja zawsze zamawiam na stronie http://wrozkaalicja.pl

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Cukierku, Ty łobuzie

       Cukierek to psotny kotek, który podbił serca wielu dzieci i (na szczęście) nie zmienił tego fakt, że jego przygody zostały szkolną lekturą.

Detektyw Pozytywka

        Nowa seria ćwiczeń na tablicę interaktywną z genial.ly właśnie pojawia się na blogu - nasze lektury .  Mam nadzieję, że chętnie będą z niej korzystali nauczyciele klas początkowych, a także rodzice, którzy będą chcieli przybliżyć swoim pociechom klasykę literatury dziecięcej.

Galaktyka w słoiku

      Próbowaliście kiedyś zamknąć całą galaktykę w słoiku ? My spróbowaliśmy i wiecie co? Udało nam się! I wcale nie było takie trudne.

Pszczółka Maja - Wielka księga łamigłówek

     Jest gdzieś,   lecz nie wiadomo, gdzie świat, w którym baśń ta dzieje się. Maleńka pszczółka mieszka w nim, co wieść chce wśród owadów prym."

Co zabrać pod namiot z dzieckiem?

        Lato w pełni, choć pogoda nie zawsze na to wskazuje. Niemniej jednak, nie zważając na panującą za oknem aurę, postanowiliśmy wyskoczyć na kilka dni pod namiot do Czech. 

22 kwietnia Dzień Ziemi

     22 kwietnia obchodzony jest światowy dzień Ziemi z tej okazji zebrałam dla swoich uczniów (dla Was i Waszych uczniów także) kilka filków, ciekawostek i gier zwiazanych z ekologią.

Dzień Ziemi - dobble

     22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowałam swoje pierwsze interaktywne dobble. Możecie zagrać nie wychodząc z tej strony, zapraszam do testowania.

Masa plastyczna z mydła w płynie

Masa plastyczna z mydła w płynie       Dwuskładnikowa masa plastyczna , którą można zrobić w domu w przeciągu minuty, czy to możliwe? Oczywiście!

Wachlarz z piórek DIY

Wachlarz z piórek DIY         Wachlarz z piórek DIY zrobiłyśmy z dziewczynkami w ramach przygotowania lekcji dla trzeciej klasy o uczuciach i Japonii. 

Zaczarowana zagroda

        Pomysłowe pingwinki, zamieszukujące wschodnią część Antarktydy, nie chcą zostać w zagrodzie przygotowanej dla nich przez naukowców i postanawiają uciec.

Facebook